KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı FCR Dış Ticaret ve Danışmanlık´ya (Bu metinde "FCR Dış Ticaret ve Danışmanlık" olarak kullanılacaktır) aittir.

FCR Dış Ticaret ve Danışmanlık internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, FCR Dış Ticaret ve Danışmanlık ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı FCR Dış Ticaret ve Danışmanlık internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini http://fcr.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. http://fcr.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

FCR Dış Ticaret ve Danışmanlık internet sitesini ziyaret eden ve FCR Dış Ticaret ve Danışmanlık sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
E-Bülten Tüm Yeniliklerimizden Faydalanmak İçin Listemize E-Postanızı Ekleyin!
©2017 - FCR Dış Ticaret ve Danışmanlık. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi