Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background

FCR Dış Ticaret ve Danışmanlık


2006 yılından beri yurt içinde ve dışında müşterilerine hizmet veren FCR Dış Ticaret ve Danışmanlık Ltd. Şti. ağırlıklı olarak ağaç ve orman ürünleri ve inşaat malzemeleri sektörlerinde faaliyet gösteren tedarikçi ve ihracatçı bir firmadır.  Hizmet vermiş olduğumuz ürünlerden bazıları;  MDF,  yonga levha, ahşap ve melamin kaplamalı mdf ve sunta, laminat parke, high pressure laminates (HPL), pvc kenar bantları, kapı, kapı aksesuarları, alüminyum küpeşte, ofis mobilyaları, mobilya aksesuarları, klasik ve modern avizeler, spot lambalar, hazır mutfak, vitrifiye  seramik ve sağlık gereçleri, banyo aksesuarları ve bağlantılı ürünlerdir.
Müşterilerimizle beraber kazan kazan politikasını takip ederek, onlarla beraber gelişen ve büyüyen bir firmayız. Müşterilerimizin,  günümüzün rekabetçi ve değişken ortamlarını göz önünde bulundurarak, onlara kaliteli servis, rekabetçi fiyatlar ve mallarının zamanında teslim edilmesini sağlıyoruz ve bunu  FCR’ nin  temel iş modeli olan 3 kelimeyle tanımlıyoruz .
 
Dürüstlük,  Çalışkanlık ve Güven.
 
Müşterilerimizden gelecek olan farklı ürün taleplerini de Türkiye’ de mevcut olan üretici ve tedarikçi firmalardan karşılıyoruz.
 
Firmamız, üretici firmaların, tüccarların ve ithalatçıların ortak güzel projelere imza attığı çözüm odaklı  bir firmadır. Kıtaların  buluşup, kültürlerin entegre olduğu Türkiye ile ticari bağlar kurmak isterseniz doğru yerdesiniz. Biz tüm kıtalara sadece bir adım mesafedeyiz.
 

Referanslarımız

E-Bülten Tüm Yeniliklerimizden Faydalanmak İçin Listemize E-Postanızı Ekleyin!
©2017 - FCR Dış Ticaret ve Danışmanlık. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi